Cigary

Výberové cigary z celého sveta

Dom Cigár ponúka najkvalitnejšie ručne šúľané kubánske cigary, cigary z Dominikánskej republiky, Nikaragui, Hondurasu, Mexika či Brazílie. V našom e-shope nájdete tradičné vlhké cigary (long filler) aj obľúbené suché cigary (short filler) za výhodné ceny. Urobte si radosť kúskom z limitovanej edície od renomovaných výrobcov alebo využite pravidelné akciové ponuky. V našom e-shope nájdete viac než 600 cigár svetových značiek. Vďaka širokému sortimentu cigár osobitých chutí a viacerých intenzít si u nás prídu na svoje začiatočníci aj skúsení fajčiari. 

Prinášame vám nielen dobré cigary, ale aj výnimočne prežité okamihy.

Celá ponuka cigary


Sety cigár na každodenné fajčenie

Výhodné cigarové sety potešia tých z vás, ktorí si chcú dopriať pôžitok z fajčenia každý deň. V našej ponuke nájdete viackusové balenia cigár v elegantných drevených krabičkách alebo kovových boxoch. Pravidelne pripravujeme akciové balíčky, vďaka ktorým môžete vyskúšať nové značky a chute. Okrem kvalitných kolekcií menších cigár ponúkame tiež cigarky a tradičné kubánske cigarily

Kvalita overená odborníkmi

Ako jediný e-shop na Slovensku k cigarám uvádzame hodnotenia svetovo uznávaných časopisov Cigar Aficionado a Cigar Journal. Pri skladovaní a preprave cigár dodržiavame odborné postupy, vďaka ktorým dokážeme udržať stálu úroveň kvality produktov. Cigary tak poputujú od výrobcu až do vašich rúk v prvotriednom stave.


Predajne a humidory Dom Cigár

Navštívte nás v jednej zo 4 predajní v Bratislave alebo Banskej Bystrici. Čaká na vás široký výber exkluzívnych cigár, cigariek, fajok, tabakov a príslušenstva. Walk-in humidory s logom Dom Cigár môžete nájsť aj v našich partnerských predajniach. Dbáme na spokojnosť každého zákazníka. Radi vám osobne poradíme s výberom a zodpovieme všetky vaše otázky.

Predajne Dom Cigár


Milí zákazníci, vzhľadom na aktuálne platné opatrenia sme boli nútení dočasne upraviť otváracie hodiny na našej prevádzke na Michalskej 12 - otvorená bude Pondelok až Sobota od 11:00 do 21:00 a na našej prevádzke na Kováčskej 23 v Košiciach - otvorená bude Utorok až Štvrtok od 11:00 do 18:00 a Piatok až Sobota od 11:00 do 20:00. Vzhľadom na uvoľnenie pravidiel už je možné navštíviť naše prevádzky aj bez internetovej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

(Kód: )

Navigácia

Domcigar.sk Akcie Cigary
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Cigarky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Hodinky Fajky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Fajkový tabak
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Príslušenstvo