Fajkový tabak

Fajkový tabak a jedinečné tabakové zmesi

Dom Cigár ponúka pestrú škálu tabakov od renomovaných európskych výrobcov. V našom e-shope nájdete miernejšie, sladšie tabakové zmesi s arómou, ale aj nearomatizovaný, čistý tabak do fajky. Tradičný tabak má typicky silnú, korenistú chuť. Ponúkame tabaky a tabakové zmesi v mnohých rezoch, príchutiach a intenzitách, klasické chute aj limitované edície.

Vyberte si z našich tabakových zmesí pre dokonalý pôžitok z fajčenia.

Celá ponuka fajkový tabak


Tabak do fajky presne podľa vašej chuti

U nás nájdete celú škálu tabakov, od ľahších s ovocnými arómami až po ťažké, Latakyové tabaky pre skúsených fajčiarov. Všetky tabakové zmesi v našej ponuke vytvárajú skvelé kombinácie chutí. Vyberte si z charakteristických aróm tabakov ako Virginia, Cavendish, Black Cavendish, Burley, Dark Fired Kentucky, Turkish & Oriental, Latakia alebo Perique. Samozrejmosťou sú aj tabaky typu Flake a rôzne druhy rezov tabaku.

Tabakové fajky a príslušenstvo

Je na čase vymeniť svoju starú tabakovú fajku za novú? Ponúkame vám kvalitné fajky na tabak z briarového dreva, krátke keramické fajky, ale aj fajky s príklopom rôznych farieb, tvarov a dizajnových prvkov. Zo stoviek dostupných kusov si vyberie začiatočník aj skúsený fajčiar. V našej ponuke nechýbajú ani vrecká na tabak, tabakové náradie, zapaľovače a iné doplnky na čistenie a údržbu fajky.

Celá ponuka fajky


Predajne a humidory Dom Cigár

Navštívte nás v jednej zo 4 predajní v Bratislave alebo Banskej Bystrici. Čaká na vás široký výber exkluzívnych cigár, cigariek, fajok, tabakov a príslušenstva. Walk-in humidory s logom Dom Cigár môžete nájsť aj v našich partnerských predajniach. Dbáme na spokojnosť každého zákazníka. Radi vám osobne poradíme s výberom a zodpovieme všetky vaše otázky.

Predajne Dom Cigár


Milí zákazníci, na základe rozhodnutia vlády SR sú všetky maloobchodné prevádzky (a teda aj naše obchody Dom Cigár) zatvorené. Nakoľko prevádzky internetových obchodov sú z tohoto rozhodnutia vyňaté, naďalej poskytujeme možnosť osobného odberu internetových objednávok. Pred vstupom na odberné miesto vyžadujeme aby mal zákazník rúško . Vydávame len tovar ktorý bol objednaný cez náš eshop a až potom ako obdržíte potvrdzovací email. Tovar je možné vyzdvihnúť na našich predajniach v dňoch Po-Pia.: Stará Vajnorská (8:00 - 17:00), Šancová (11:00 - 19:00), Michalská (11:00 - 18:00) ,Košice Utorok-Sobota (11:00 - 18:00)a Banská Bystrica (11:00 - 17:00). Ďakujeme za pochopenie.

(Kód: )

Navigácia

Domcigar.sk Akcie Cigary
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Cigarky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Hodinky Fajky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Fajkový tabak
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Príslušenstvo