Stará Vajnorská

Bratislava

Našu centrálu s najširším sortimentom, najväčším walk-in humidorom na Slovensku a najlepšou ponukou doplnkov nájdete v Bratislave. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kováčska

Košice

Krásna priestranná predajňa s veľkým walk-in humidorom, skvelým výberom príslušenstva, fajok a fajkového tabaku. Na skok od centra a blízko letných terás.

Šancová

Bratislava

Útulná predajňa blízko jedného z hlavných bratislavských ťahov, určite ju budete mať po ceste. Príjemné a tiché posedenie v našom klube Vám zaručí ničím nerušený pôžitok z fajčenia vašej obľúbenej cigary.

Michalská

Bratislava

Boutique predajňa v srdci Bratislavy zasadená do krásneho dvora zo 14. storočia. Skvelá voľba ak sa chystáte vyraziť do mesta. Fajčiarsky mini klub je ideálny na posedenie s priateľmi v centre mesta. Tešíme sa na Vás.

Zvolenská cesta

Banská Bystrica

V našej predajni ponúkame široký sortiment cigár rôznych značiek a našu ponuku neustále rozširujeme, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov. Záleží nám na kvalite ponúkaného tovaru, a preto kladieme dôraz na správne skladovanie a ošetrenie cigár. Radi Vám u nás pomôžeme s naštartovaním humidoru a poradíme, ako si čo najlepšie cigary vychutnať. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Hlavná

Štúrovo

Najširšia ponuka cigár a fajkových tabakov len 50 km od Budapešti.

Navigácia