Stará Vajnorská

Bratislava

Našu centrálu s najširším sortimentom, najväčším walk-in humidorom na Slovensku a najlepšou ponukou doplnkov nájdete v Bratislave. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kováčska

Košice

Krásna priestranná predajňa s veľkým walk-in humidorom, skvelým výberom príslušenstva, fajok a fajkového tabaku. Na skok od centra a blízko letných terás.

Šancová

Bratislava

Útulná predajňa blízko jedného z hlavných bratislavských ťahov, s rezervovaným parkovaním pre zákazníkov. Určite ju budete mať po ceste. Príjemné a tiché posedenie v našom klube Vám zaručí ničím nerušený pôžitok z fajčenia vašej obľúbenej cigary.

Michalská

Bratislava

Boutique predajňa v srdci Bratislavy zasadená do krásneho dvora zo 14. storočia. Skvelá voľba ak sa chystáte vyraziť do mesta. Fajčiarsky mini klub je ideálny na posedenie s priateľmi v centre mesta. Tešíme sa na Vás.

Zvolenská cesta

Banská Bystrica

V našej predajni ponúkame široký sortiment cigár rôznych značiek a našu ponuku neustále rozširujeme, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov. Záleží nám na kvalite ponúkaného tovaru, a preto kladieme dôraz na správne skladovanie a ošetrenie cigár. Radi Vám u nás pomôžeme s naštartovaním humidoru a poradíme, ako si čo najlepšie cigary vychutnať. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Milí zákazníci, vzhľadom na aktuálne platné opatrenia sme boli nútení dočasne upraviť otváracie hodiny na našej prevádzke na Michalskej 12 - otvorená bude Pondelok až Sobota od 11:00 do 21:00 a na našej prevádzke na Kováčskej 23 v Košiciach - otvorená bude Utorok až Štvrtok od 11:00 do 18:00 a Piatok až Sobota od 11:00 do 20:00. Vzhľadom na uvoľnenie pravidiel už je možné navštíviť naše prevádzky aj bez internetovej objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Navigácia