Stará Vajnorská

Bratislava

Našu centrálu s najširším sortimentom, najväčším walk-in humidorom na Slovensku a najlepšou ponukou doplnkov nájdete v Bratislave. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kováčska

Košice

Krásna priestranná predajňa s veľkým walk-in humidorom, skvelým výberom príslušenstva, fajok a fajkového tabaku. Na skok od centra a blízko letných terás.

Šancová

Bratislava

Útulná predajňa blízko jedného z hlavných bratislavských ťahov, s rezervovaným parkovaním pre zákazníkov. Určite ju budete mať po ceste. Príjemné a tiché posedenie v našom klube Vám zaručí ničím nerušený pôžitok z fajčenia vašej obľúbenej cigary.

Michalská

Bratislava

Boutique predajňa v srdci Bratislavy zasadená do krásneho dvora zo 14. storočia. Skvelá voľba ak sa chystáte vyraziť do mesta. Fajčiarsky mini klub je ideálny na posedenie s priateľmi v centre mesta. Tešíme sa na Vás.

Zvolenská cesta

Banská Bystrica

V našej predajni ponúkame široký sortiment cigár rôznych značiek a našu ponuku neustále rozširujeme, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov. Záleží nám na kvalite ponúkaného tovaru, a preto kladieme dôraz na správne skladovanie a ošetrenie cigár. Radi Vám u nás pomôžeme s naštartovaním humidoru a poradíme, ako si čo najlepšie cigary vychutnať. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Milí zákazníci, na základe rozhodnutia vlády SR sú všetky maloobchodné prevádzky (a teda aj naše obchody Dom Cigár) zatvorené. Nakoľko prevádzky internetových obchodov sú z tohoto rozhodnutia vyňaté, naďalej poskytujeme možnosť osobného odberu internetových objednávok. Pred vstupom na odberné miesto vyžadujeme aby mal zákazník rúško . Vydávame len tovar ktorý bol objednaný cez náš eshop a až potom ako obdržíte potvrdzovací email. Tovar je možné vyzdvihnúť na našich predajniach v dňoch Po-Pia.: Stará Vajnorská (8:00 - 17:00), Šancová (11:00 - 19:00), Michalská (11:00 - 18:00) ,Košice Utorok-Sobota (11:00 - 18:00)a Banská Bystrica (11:00 - 17:00). Ďakujeme za pochopenie.

Navigácia