Cigarky

Cigarky a kubánske cigarily

V našom portfóliu nájdete tie najkvalitnejšie cigarky nielen od európskych výrobcov. Vyskúšajte aj cigarky z Dominikánskej republiky vyrábané z rovnako kvalitného tabaku ako ručne šúľané cigary, alebo tradičné kubánske cigarily. Ak vám vám viac vyhovuje typický holandský štýl cigariek, oceníte cigarky vyrábané zo Sumatra tabaku podľa holandskej receptúry. Talianske cigarky podľa tradičnej 200 ročnej receptúry vás zase chytia za srdce a prenesú do prekrásneho Toskánska.

Ponúkame množstvo druhov cigariek pre celý rad jedinečných zážitkov z fajčenia.

Celá ponuka cigarky

Prečo ochutnať prémiové cigarky

Pre všetkých fajčiarov, ktorí si chcú vychutnať naozaj kvalitný tabak, ale nemajú čas si vychutnať tradičnú cigaru, sú cigarky ideálnou voľbou. Cigarky sú vyrábané z kvalitnejšieho tabaku ako cigarety a zároveň majú prírodný krycí list. Fajčiari, ktorí uprednostňujú jemnejšiu chuť, ocenia cigarky s filtrom, prípadne jemne aromatizovaný tabak v ochutených cigarkách. Pre fanúšikov, ktorí si najradšej vychutnávajú originálnu chuť kvalitného tabaku, máme v portfóliu cigarky vyrábané z výberového cigarového tabaku.

Kvalita overená odborníkmi

Cigarky v našom portfóliu vyrábajú renomovaní výrobcovia v Európe a v karibskej oblasti. Viacerí z nich získali prestížne ocenenia svetovo uznávaných časopisov Cigar Journal a Cigar Aficionado. Pri skladovaní a preprave cigariek dodržiavame odborné postupy, vďaka ktorým dokážeme udržať stálu úroveň kvality produktov. Cigarky tak poputujú od výrobcu až do vašich rúk v prvotriednom stave.

Predajne a humidory Dom Cigár

Navštívte nás v jednej zo 4 predajní v Bratislave alebo Banskej Bystrici. Čaká na vás široký výber exkluzívnych cigár, cigariek, fajok, tabakov a príslušenstva. Walk-in humidory s logom Dom Cigár môžete nájsť aj v našich partnerských predajniach. Dbáme na spokojnosť každého zákazníka. Radi vám osobne poradíme s výberom a zodpovieme všetky vaše otázky.

Predajne Dom Cigár


(Kód: )

Navigácia

Domcigar.sk Akcie Cigary
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Cigarky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Hodinky Fajky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Fajkový tabak
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Príslušenstvo