Someliérstvo

Značka Dom cigár predstavuje nielen sieť tých najlepších predajní, ale aj bezkonkurenčné someliérske služby. Ako jediní na Slovensku pre Vás zabezpečíme:

Široký výber

Ten najlepší výber cigár šitý na mieru pre Vás a pre Váš event.

Profesionálny personál

Vyškolený a príjemný personál ktorý sa postará nielen o perfektné podávanie cigár pre Vašich hostí ale rád sa podelí aj o zaujímavé informácie zo sveta tabaku a cigár.

Výhody

Someliérske služby neúčtujeme pri väčšom odbere cigár.

Služby na mieru

Profesionálny prístup a služby šité presne na mieru podľa Vašich potrieb

Poradenstvo

Ponúkame široké spektrum poradenských služieb. Či už ide o dobré rady pre prevádzku a údržbu Vašeho humidoru, zaškolenie vašeho personálu, alebo someliérske školenia, garantujeme Vám profesionálny prístup a najnovšie odborné informácie.

Náš školiaci personál sa pravidelne zúčastňuje zahraničných odborných workshopov priamo u výrobcov cigár a tak vám vie podať množstvo zaujímavých informácií z prvej ruky, či už ide o pestovanie a spracovanie tabaku, výrobu cigár alebo ich skladovanie a samotné fajčenie.

Distribúcia

Naša firma je najväčším distribútorom cigár na Slovensku, s najširším sortimentom, najlepšou dostupnosťou tovaru a bezkonkurenčnými službami. Ako jediný dodávateľ cigár na Slovensku Vám vieme zabezpečiť:

Pestrý výber

Dostatočne pestrý výber cigár pre humidor vo Vašom podniku alebo v predajni.

Svetové cigary

Široké portfólio cigár z každej z cigarových veľmocí - Kuba, Dominikánska republika, Nikaragua, Mexiko, Honduras a Brazília.

Kvalitné príslušenstvo

Kompletné príslušenstvo pre Váš podnik od renomovaných a svetoznámych výrobcov.

Široké portfólio

Ponúkame cigary zo všetkých cenových hladín - od najdostpnejších cigár s odporúčanou maloobchodnou cenou do 3 EUR až po limitované edície, darčekové balenia a iný luxusný tovar.

Skúsenosti a tradícia

Viac ako 20 ročné skúsenosti s distribúciou tabakových výrobkov je garancia spokojnosti pre Vás a pre Vašich zákazníkov.

Milí zákazníci, od dnes je možný osobný odber objednávok z našeho eshopu už aj na našej novej prevádzke v Košiciach na Kováčskej ulici č. 23. Osobný odber je možný počas otváracích hodín - utorok až štvrtok v čase od 12:00 do 18:00 a piatok až sobota v čase od 12:00 do 21:00. Tešíme sa na vašu návštevu.

Navigácia