Someliérstvo

Značka Dom cigár predstavuje nielen sieť tých najlepších predajní, ale aj bezkonkurenčné someliérske služby. Ako jediní na Slovensku pre Vás zabezpečíme:

Široký výber
Ten najlepší výber cigár šitý na mieru pre Vás a pre Váš event. Profesionálny personál
Vyškolený a príjemný personál ktorý sa postará nielen o perfektné podávanie cigár pre Vašich hostí ale rád sa podelí aj o zaujímavé informácie zo sveta tabaku a cigár.

Výhody
Someliérske služby neúčtujeme pri väčšom odbere cigár. Služby na mieru
Profesionálny prístup a služby šité presne na mieru podľa Vašich potrieb.

Poradenstvo

Ponúkame široké spektrum poradenských služieb. Či už ide o dobré rady pre prevádzku a údržbu Vašeho humidoru, zaškolenie vašeho personálu, alebo someliérske školenia, garantujeme Vám profesionálny prístup a najnovšie odborné informácie.

Náš školiaci personál sa pravidelne zúčastňuje zahraničných odborných workshopov priamo u výrobcov cigár a tak vám vie podať množstvo zaujímavých informácií z prvej ruky, či už ide o pestovanie a spracovanie tabaku, výrobu cigár alebo ich skladovanie a samotné fajčenie.

Distribúcia

Naša firma je najväčším distribútorom cigár na Slovensku, s najširším sortimentom, najlepšou dostupnosťou tovaru a bezkonkurenčnými službami. Ako jediný dodávateľ cigár na Slovensku Vám vieme zabezpečiť:

Pestrý výber
Dostatočne pestrý výber cigár pre humidor vo Vašom podniku alebo v predajni. Svetové cigary
Široké portfólio cigár z každej z cigarových veľmocí - Kuba, Dominikánska republika, Nikaragua, Mexiko, Honduras a Brazília. Kvalitné príslušenstvo
Kompletné príslušenstvo pre Váš podnik od renomovaných a svetoznámych výrobcov.

Široké portfólio
Ponúkame cigary zo všetkých cenových hladín - od najdostpnejších cigár s odporúčanou maloobchodnou cenou do 3 EUR až po limitované edície, darčekové balenia a iný luxusný tovar. Skúsenosti a tradícia
Viac ako 20 ročné skúsenosti s distribúciou tabakových výrobkov je garancia spokojnosti pre Vás a pre Vašich zákazníkov.

Navigácia