Fajky

Fajkový tabak a jedinečné tabakové zmesi

Dom Cigár ponúka pestrú škálu tabakov od renomovaných európskych výrobcov. V našom e-shope nájdete miernejšie, sladšie tabakové zmesi s arómou, ale aj nearomatizovaný, čistý tabak do fajky. Tradičný tabak má typicky silnú, korenistú chuť. Ponúkame tabaky a tabakové zmesi v mnohých rezoch, príchutiach a intenzitách, klasické chute aj limitované edície.

Vyberte si z našich tabakových zmesí pre dokonalý pôžitok z fajčenia.

Celá ponuka fajkový tabak

Tabak do fajky presne podľa vašej chuti

U nás nájdete celú škálu tabakov, od ľahších s ovocnými arómami až po ťažké, Latakyové tabaky pre skúsených fajčiarov. Všetky tabakové zmesi v našej ponuke vytvárajú skvelé kombinácie chutí. Vyberte si z charakteristických aróm tabakov ako Virginia, Cavendish, Black Cavendish, Burley, Dark Fired Kentucky, Turkish & Oriental, Latakia alebo Perique. Samozrejmosťou sú aj tabaky typu Flake a rôzne druhy rezov tabaku.

Tabakové fajky a príslušenstvo

Je na čase vymeniť svoju starú tabakovú fajku za novú? Ponúkame vám kvalitné fajky na tabak z briarového dreva, krátke keramické fajky, ale aj fajky s príklopom rôznych farieb, tvarov a dizajnových prvkov. Zo stoviek dostupných kusov si vyberie začiatočník aj skúsený fajčiar. V našej ponuke nechýbajú ani vrecká na tabak, tabakové náradie, zapaľovače a iné doplnky na čistenie a údržbu fajky.

Celá ponuka fajky

Predajne a humidory Dom Cigár

Navštívte nás v jednej zo 4 predajní v Bratislave alebo Banskej Bystrici. Čaká na vás široký výber exkluzívnych cigár, cigariek, fajok, tabakov a príslušenstva. Walk-in humidory s logom Dom Cigár môžete nájsť aj v našich partnerských predajniach. Dbáme na spokojnosť každého zákazníka. Radi vám osobne poradíme s výberom a zodpovieme všetky vaše otázky.

Predajne Dom Cigár


Milí zákazníci radi by sme Vás informovali, že naša prevádzka Dom Cigár Banská Bystrica bude dňa 22.7.2024 z technických príčin ZATVORENÁ. Ďakujeme za pochopenie.

(Kód: )

Navigácia

Domcigar.sk Akcie Cigary
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Cigarky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Hodinky Fajky
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Fajkový tabak
  • i Pre prezeranie tejto kategórie musíte byť prihlásený.

Príslušenstvo